SKŁADKI HARCERSKIE – INSTRUKCJA PRZELEW

1. Wypełnij listę osób, za które odprowadzasz składkę członkowską.
  2. Wpisz poprawnie nazwę drużyny, a także kwartały, za które opłacasz składkę.
  3. Wypełnioną listę wyślij w wiadomości na e-mail Hufca ZHP Kostrzyn: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Zebrane pieniądze prześlij na Konto Hufca ze swojego prywatnego Rachunku Bankowego.

Pamiętaj w każdym kwartale będziesz musiał wpłacić składkę za tyle samo osób ile zgłosiłeś w I kwartale roku !!!

SKŁADKA CZŁONKOWSKA  -  48zł  ROCZNIE

PROPONUJĘ ZAPŁACIĆ - JEDNORAZOWO ZA CAŁY ROK Z GÓRY W PIERWSZYM KWARTALE (dotyczy to tylko całej drużyny).

WAŻNE !!!

Instruktorzy, Drużynowi płacą jednorazowo w I kwartale  i nie są wciągani na listę członkowską drużyny.

Składkę należy przelać na konto Tytuł przelewu : Składka Instruktorska (Imię i Nazwisko)

Terminy wpłat: (termin jest nieprzekraczalny)

I kwartał – 10 marca 2016r.

II kwartał – 10 czerwca 2016r.

III kwartał – 10 września 2016r.

IV kwartał – 10 grudnia 2016r.

DANE DO PRZELEWU

GBS Barlinek oddział Kostrzyn nad Odrą
Nr konta  10 8355 0009 0106 6674 2000 0001
HUFIEC ZHP KOSTRZYN NAD ODRĄ