SPOTKANIE Z RODZICAMI - Obóz w Lubniewicach 2017

Witam

Zapraszam Państwa na oficjalne spotkanie Kadry Obozu z rodzicami, które odbędzie się w dniu 22 czerwca 2017r. (czwartek) o godz. 18.00 w Zespole Szkół w Kostrzynie nad Odrą ul. Komisji Edukacji Narodowej 2 (sala konferencyjna na I piętrze). Harcerze przy wejściu pokierują do sali.

 

Na spotkanie proszę przynieść wypełnione karty kwalifikacyjne swoich dzieci. Można karty również oddawać osobiście w innym terminie po uzgodnieniu telefonicznym z  komendantką Alicją Wołkowską tel.504-951-734. Jednocześnie informuję, że w warunkach uczestnictwach znajdują się wszelkie informację dotyczące nr konta i płatności za obóz.

 

Zwracamy się z prośbą o informację zwrotną w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w obozie, ze względu na chętne osoby znajdujące się na liście rezerwowej.

 

pozdrawiam komendantka obozu
Alicja Wołkowska